IPB

Hoşgeldin Misafir sadece misafir olmak mı istiyorsun ?yoksa üye olmak mı istiyorsun? evet mi? o zaman lütfen üye olun. ( Giriş | Kayıt )

 
Reply to this topicStart new topic
> Centurion Pharma İlaç, ilaç firması tanıtım no 26
biyokimyager
Mesaj Sep 24 2008, 19:52 PM
Mesaj #1


buralıyım
**

Grup: haberci
Mesajlar: 78
Kayıt: 3-September 06
Üye No: 160

(Tüm ilaç firmaları tanıtımları için tıklayın )

ilaç firması tanıtımları: 26

Centurion Pharma İlaç

Centurion Pharma İlaç Firması Kurulduğu 2001 yılından beri, ithal kan ürünleri pazarında Türk tıbbına hizmet vermektedir.
Çok kısa bir sürede büyük yol kateden Centurion Pharma İlaç,kan ürünleri pazarındaki üstün başarısını ve performansını , oluşturmuş olduğu şirket misyonuna ,Yenişark Group’un bir parçası olarak Yenişark İlaçtan elde ettiği tecrübelere ve kan ürünleri pazarında en önemli faktör olan Güvenilir Kan ürünleri üretmeyi kendine misyon edinmiş olan Sanquin firmasının temsilcisi olmasına borçludur.

Centurion Pharma ;Yenişark İlaç grubunun bir parçası olup ;Grup şirketleri Yenişark M.E.D.A.Ş. ,Centurion Pharma ve Er-Em Farma’dan oluşmaktadır.

Yenişark ilaç 1979 yılından beri Türk tıbbına hizmet etmekte olup Berna Biotech İsviçre firmasının Türkiye yetkili distribütörlüğünü yapmakta ve Türkiyede üretimi bulunmayan aşıları ithale etmektedir.1881 yılında kurulmuş olan Berna Biotech ; üstün teknoloji aşılar üretmekte ve yaptığı Ar-Ge çalışmaları sonucu Dünya Aşı pazarına yeni teknoloji ,üstün koruyucu özellikli ,prezervatif içermeyen (Thiomersal gibi) aşılar sunmaktadır.

Yenişark ilaç aynı zamanda BSV firmasının Türkiye distribütörlüğünü yapmakta ve BSV firmasına ait spesifik ürünlerin ithalatını gerçekleştirmektedir.

Grubun bir diğer üyesi ER-EM Farma ;Vacsera ve Human Biologicals Institute firmalarının Türkiye yetkili distribütörlüğünü yapmakta ve bu firmalara ait spesifik ürünlerin ithalatını gerçekleştirmektedir.

Centurion Pharmanın temsilciliğini yaptığı Sanquin ; Hollanda Kızıl Haç örgütü tarafından kurulmuş daha sonrasında bünyesine Belçika Kızıl Haçını ve Finlandiya Kızıl Haçını katmış kar amacı gütmeyen ,gönüllü EU donörlerinden elde ettiği kanlarla yüksek teknolojide üretim yapan ve temel amacı güvenilir kan ürünleri üretmek olan bir organizasyondur.

Sanquin ‘ in geniş araştırma portföyü dört ana konuyu kapsar.

(A) Hemostasis ve Trombosis
(cool.gif Hematoloji ve Kan Transfüzyonu
© Enflamasyon ve Sepsis
(D) İmmunoloji

· İmmun düzenlemesi
· Kan orijinli virüsler
· İmmunopatoloji (alerji, oto-immun hastalıklar ve transplantasyon)

Sanquin ; Avrupa Kalite Yönetimi Kurumu (EFQM)' ile bir değerlendirme modeli olarak bağlantılı çalışmaktadır. Bu da imalat tesislerinin kalite sistemiyle beraber çalişma yöntemi ve sistemik gelişmeleride yerine getirmesini ve kontrolü sağlamaktadır

Sanquin ;WHO tarafından özel referansla insan kan ürünleri ve türevleri için 'Uluslar arası Biolojik Standartlar Laboraturı' olarak kabul edilmiştir.
Sanquin ; Avrupa Konseyi adına nadir kan gruplarını depolayıp muhafaza etmektedir.
Sanquin ; Avrupa Plazma Fraksiyon Derneği (EPFA) ve Avrupa Kan Birliği (EBA) kurucu üyesidir.


Daha ayrıntılı bilgi : centurion pharma


--------------------
Hepimiz birbirimizin tek kanatlı meleğiyiz. Uçabilmemiz
için kucaklaşmamız gerekir''
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Okuyan Sayısı: 1 (1 Misafir ve 0 Gizli Üye)
0 Üye:

 tıbbi mümessil, ilaç ve sağlık konusunda her konuyu paylaşabilirsiniz.tüm sağlık konularını (soğuk algınlığı, nezle, grip, depresyon, obezite (şişmanlık, zayıflama yöntemleri), cinsel disfonksiyon (iktidarsızlık gibi), sağlık haberlerini, tıbbi ilaç firması tanıtımları, özel hastane tanıtımları, Tıbbi Mümessil iş ilanları, tıbbimümessil iş başvuruları, tıbbi mümessil işe alım, tıbbi mümessil anıları, Tıbbi mümessil sorunları, Tıbbi Mümessil atasözleri konularını sitemizde bulabilirsiniz.represantlara gerekli olan bilgisayar programları (winamp 2013, windows media player, antivirüs güvenlik programları en son sürümleri 2013 sürümleri gibi.), internet tarayıcıları (internet explorer 7,8,9, firefox 18, opera gibi), resimler (örneğin çin malı araba resimleri), komik fotoğraflar, karikatürler, fıkralar, komik yazılar, power point sunumları sitemizde sürekli güncelleniyor.yemek tarifleri bölümümüzde geniş tariflere yer verilmektedir.2013 yılı vizyondaki ve gelecekte gösterime girecek olan sinema filmlerinin tanıtımları da sürekli sitemizde güncellenmektedir.lütfen yasak içerikleri göndermeyiniz.yazdıklarınızda kişiye,kuruma ve genel ahlaka hakaret mesajları yazmayınız.www.mumessiller.com tıbbi mümessiller sitemizde yazılan yazıların içeriğinden, resimlerden ve linklerden tamamen gönderen kişi sorumludur.www.mumessiller.com sitesinde site yöneticisi haricinde yazılan tüm yazılardan, gönderilen resimlerden ve gönderilen linklerden site yönetimi sorumlu tutulamaz.tıbbi mümessil dernekleri ortak internet sitesi 2013 yılı içinde hizmet verecektir.
Herhangi bir konu için düşüncelerinizi bizimle paylaşmak isterseniz:yorum yazın.
Basit Görünüm Tarih: 4th October 2015 - 06:55 AM
tıbbi mümessiller sitesini şu ana kadar free web hit counter kişi ziyaret etmiştir.teşekkür ederiz.